Dziś mamy: środa, 18 Paź 2017
 
Profilaktyka w gminie Słomniki
Pozory mylą, dowód nie.
Więcej…
 
I edycja "Szkoły dla Rodziców" zakończona!
Więcej…
 
Życzenia dla wszystkich Dzieci i tych, którzy Dziećmi się czują!!!
 
1 czerwca - Dzień Dziecka, Dzień bez Alkoholu
Więcej…
 
Piknik Rodzinny 2011
Więcej…
 
Rodzice, dziadkowie, opiekunowie - zapraszamy!!!

Gmina Słomniki zaprasza rodziców, dziadków, opiekunów do Szkoły dla Rodziców i Wychowawców. Więcej informacji poniżej. Polecamy także zapoznanie się z informacjami na temat warsztatów zamieszczonymi na stronach Ośrodka Rozwoju Edukacji.

 

UWAGA!!! Ostatnie wolne miejsca - koniec zapisów 4 kwietnia 2011r.

 

Więcej…
 
Terminy posiedzeń GKRPA w 2015

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych informuje, że posiedzenia w roku 2015 odbywać się będą w miarę potrzeb. Wszelkie wnioski o wydanie zezwoleń na sprzedaż napojów alkoholowych należy składać:

- przynajmniej 21 dni przed upływem ważności zezwolenia lub planowaną imprezą na wolnym powietrzu lub w pomieszczeniu.

 

 
1 grudnia - Światowy Dzień AIDS
Więcej…
 
Pomoc psychologiczna

Szanowni Państwo;

uprzejmie informujemy, że w każdą środę, w godzinach 16:00 - 20:00, w Punkcie Konsultacyjnym w Słomnikach przy ul. Kościuszki 26 /stara szkoła/ dyżur pełni


psycholog, certyfikowany specjalista psychoterapii uzależnień

certyfikowany specjalista ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie


Zapraszamy wszystkich chętnych (osoby mające problem z alkoholem, członków rodzin)  do skorzystania z możliwości fachowej i bezpłatnej porady.

Zapisy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

12/3881102 w.106


 
UWAGA! Od 15 listopada 2010 r. obowiązek znakowania punktu sprzedaży.

Szanowni Państwo, właściciele i zarządcy punktów sprzedaży wyrobów tytoniowych!

Powyżej oznakowanie Programu STOP18!, które spełnia wymogi znowelizowanej Ustawy i jest przekazywane poprzez Partnerów akcji do punktów sprzedaży na terenie całego kraju. Jeżeli jednak nie posiadają Państwo jeszcze nowego oznakowania, najszybszym sposobem na spełnienie nowego obowiązku prawnego jest umieszczenie w punkcie sprzedaży wydruku naszej naklejki. Plik można pobrać KLIKAJĄC TUTAJ
Zgodnie z nowelizacją tzw. ustawy tytoniowej, w miejscu sprzedaży wyrobów tytoniowych obowiązkowo należy umieścić widoczną i czytelną informację o treści: „Zakaz sprzedaży wyrobów tytoniowych osobom do lat 18 (art. 6 ust. 1 ustawy z dnia 9 listopada 1995 r. o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych)". Od 15 listopada, kiedy przepis wejdzie w życie, za brak powyższej informacji będzie grozić grzywna do 2000 złotych.
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 4